VRAGEN? Samsung Warmtepompen 055-5277777
Samsung  
Exclusief Samsung DistributeurBetrouwbaar en betrokkenGrensverleggendInnovatiefFlexibel

Frank komt ons team versterken

PICT0038 (2)Ambrava BV heeft er weer een nieuwe collega bij! Frank Mooi is bij ons in dienst getreden als Technical Support Engineer.

Met Frank voegen wij wederom een ervaren en kundige medewerker toe aan ons team. Frank is afkomstig uit de technische wereld van de koeltechniek en is al geruime tijd actief binnen onze branche. Eerst als service technicus, later met het geven van diverse koeltechnische opleidingen. Vanuit de afdeling techniek zal Frank, samen met Caspar, Steven en Yashvin, technische ondersteuning bieden bij onder meer in bedrijfstellingen en storingen.

U kunt Frank bereiken op nummer 06-23787699  of via zijn mailadres f.mooi@samsung-klimaat.nl.
De afdeling Techniek is bereikbaar via techniek@samsung-klimaat.nl.